SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

koliko casa za odgovor na email

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
shadow

Pridružen/-a: Sre Maj 2004 14:16

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 05, 2004 2:18 pm    Naslov sporočila: koliko casa za odgovor na email Odgovori s citatom

koliko casa potrebujete da posljete uporabniku ki se na novo prijavi za poddomeno. js cakam ze 3 dan pa nism se nic dobu.
hvala za odgovor
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slohosting
Administrator

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:43

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2004 9:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kreacija uporabniškega računa in generiranje emaila lahko traja tudi do 24 ur.

Če E-maila niste dobili, ga zahtevajte ponovno preko obrazca za pozabljeno geslo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
shadow

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2004 1:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ok zdej sem dobu mejl najlepsa hvala za pomoc

p.s se neki a je to normalno da username pa password se ne prime ?
Nazaj na vrh
Medo

Pridružen/-a: Pet Maj 2004 12:27

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 07, 2004 12:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam podoben problem. Že 2x sem se poskušal prijavit, pa po nekaj dneh še vedno ni bilo nič. Nato sem spremenil ime poddomene, pa tudi nobenega emaila.
Po ogledu te teme sem poskusil še, da bi mi poslali pozabljeno geslo, pa mi za tisto prvo poddomeno napiše da ne obstaja, za drugo pa, da mi bo geslo poslano po emailu.
Sem že večkrat to poskusil pa še zopet nobenega sporočila. Sem pa prepričan, da sem vpisal email naslov pravilno.
Morda obstajajo kakšne omejitve za poddomene?
Nazaj na vrh
shadow

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 10, 2004 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pa to je ze smesno zdej je skor ze en tedn pa pass ne prime, sem dal novo poddomeno narest pa se niti mejla nism dobu. A ste tuki sploh kje resni glede na to da vas vsi hvalijo...... Question
Nazaj na vrh
100jko

Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:54
Kraj: Bresce city

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 18, 2004 8:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

morm rečt da sm se na novo registriru pa mam en problem že! dobim mail z geslom pa upor. imenom pa mi geslo kao napačno! mislim ki je logika! pa zdej sm dal da sm geslo pozabu pa neki cajta čakam na nov mail(10min) Laughing !
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu