SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Danes sem prijavil pozabljeno geslo...

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
janko

Pridružen/-a: Pon Maj 2004 9:41

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 31, 2004 12:09 pm    Naslov sporočila: Danes sem prijavil pozabljeno geslo... Odgovori s citatom

Administrator "obljublja", da naj bi po 24 urah dobil novo geslo. S tem imam slabe izkušnje. Bomo videli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janko

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 01, 2004 6:52 am    Naslov sporočila: še vedno nič Odgovori s citatom

Minieva že več kot 24 - ur, odgovora pa ni!!!??? Tudi nobenega sporočila ni!!!???
Nazaj na vrh
Trick

Pridružen/-a: Ned Maj 2004 17:45
Kraj: Lenart, Slovenia

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 01, 2004 7:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Neom se nekaj silo, samo ni minlo več kot 24 ur med tvojima sporočiloma...
janko

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 01, 2004 8:58 pm    Naslov sporočila: Hvala za pomoč? Odgovori s citatom

Trick je napisal/a:
Neom se nekaj silo, samo ni minlo več kot 24 ur med tvojima sporočiloma...

tvojo oko sokolovo je pravilno opazilo manj kot 24-urno razliko med poslanima sporočiloma. svašta. ampak, kako pa ti veš, kdaj sem prijavil pozabljeno geslo? no?
torej res je že minilo 24 ur, sploh pa sedaj, ko gesla še vedno nimam. če bi kdo imel kakšno resno pripombo v smislu iskanja rešitve, se toplo priporočam in zahvaljujem, nasvete v stilu počakaj še pet ur in sedemnajst minut pa raje obdrži(te) zase.
Nazaj na vrh
janko

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 03, 2004 4:45 pm    Naslov sporočila: Še vedno brez gesla Odgovori s citatom

Mineva že tretji dan odkar sem prijavil pozabljeno geslo, pa se vedno nič. Poslal sem tudi sporočilo (link kontakt na glavni strani), pa mi nihče ne odgovori. Ali je slohosting sploh še živ?
Nazaj na vrh
janko

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 06, 2004 7:04 am    Naslov sporočila: Dobil sem geslo... Odgovori s citatom

...pa ne od dežurne ekipe slohostinga, ampak med branjem knjige, kamor sem ga po prijavi pospravil. Od prijave je minilo en teden (no ja šest dni, da ne bo kdo preveč pikolovski), s strani administratorja pa nič.
LP Janko
Nazaj na vrh
borut007

Pridružen/-a: Pet Mar 2004 22:36

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 06, 2004 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj ko bi se poskušal spomnit geslo? Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Trick

Pridružen/-a: Ned Maj 2004 17:45
Kraj: Lenart, Slovenia

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 14, 2004 6:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing Laughing
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu