SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

PROBLEM Z UPLOADoM !!!!!

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
l!nK

Pridružen/-a: Pet Jul 2004 18:02

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2004 6:09 pm    Naslov sporočila: PROBLEM Z UPLOADoM !!!!! Odgovori s citatom

ne morm uploadat, sm se registriru free (100 MB placa) in hotu uploadat en movie k je velik 50 MB in ko pride v programu cuteFTP na 100% stvari na strani ni !!!!! tut v programu kaze da ni nic gor !!! pa sm probu uploadat en txt tm pa pol ga pokaze ko uploadam movie od 1 do 99% zmeri na strani neki pokaze, pol k je pa 100 se pa zbrise ?? kaj naj nardim??? a je to tm kaksen problem ???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tha_man

Pridružen/-a: Tor Avg 2004 23:04

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 03, 2004 11:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem naletel na podoben problem, ampak že pri veliko manjših datotekah, tam okrog 4MB... včasih je datoteka še nekaj časa obstajala na strežniku (par minut) in se jo je dalo downloadat, nakar je izginila. Ali imate kakšno omejitev glede velikosti datotek pri zastonjskem paketu ali v čem bi bil lahko problem? Zadnje čase sem dal na strežnik še veliko manjših datotek, pa so vse obstale, s par MB velikimi pa imam probleme.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
misterpepper

Pridružen/-a: Čet Avg 2004 21:14
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 19, 2004 9:17 pm    Naslov sporočila: Imposibile! Odgovori s citatom

Isti problem pri meni, ko uploadam 25 MB exe file (gonilniki za grafično) mi pride do 100% potem pa te datoteke nikjer ni???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Geniman

Pridružen/-a: Sob Okt 2004 14:35

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 09, 2004 2:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

am...mislim da je na free serverjih nastiman (nism 100%) FILE LIMIT na 1mb... se prav lahko das 100fajlov po 1mb Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu