SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prestava celotne strani z drugega strežnika

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Bozjak

Pridružen/-a: Pet Jan 2005 8:35

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 8:39 am    Naslov sporočila: Prestava celotne strani z drugega strežnika Odgovori s citatom

Torej, imam e-stran www.bozjak.com... Prostor na netu in domeno imam registrerano pri podjetju e-uspeh, sedaj pa se je pojavil problem z omejitvijo prenosa podatkov... Zato razmišljam, da bi tukaj registreral paket z neomejenim prenosom podatkov...

Zanima me, kako bi bilo z prenosom domene (stran mora biti dosegljiva na istem naslovu)... Pravtako me zanima za bazo MySQL... Zanima me, če mi jo lahko prenese kdo izmed zaposlenih ali jo moram sam (problem je velikost, saj je trenutno velika okrog 13mb)...

Hvala za informacije... Lp Bozjak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slohosting
Administrator

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:43

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 1:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prenesemo vam lahko celotno spletno stran , podatkovno bazo , vaše email naslove in druge nastavitve, z avtomatiziranim postopkom,

Vse kar morate narediti vi, je sprememba imenskih strećnikov na :
ns1.slohosting.com
ns2.slohosting.com

Preko privatnega sporočila ali kontaktnega obrazca mi pošljite FTP naslov, uporabniško ime in geslo za dostop do vašega ponudnika.

LP
Marko
SLOhosting.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Bozjak

Pridružen/-a: Pet Jan 2005 8:35

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 5:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kje pa lahko to storim? (tega nisem naredil še nikoli, zato bi mi odgovor močno pomagal)...

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slohosting
Administrator

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:43

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 5:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če vam sedanji ponudnik domene nudi možnost administracije preko web vmesnika lahko spremembe opravite preko le te ali pošljete sedanjemu ponudniku e-mail in zahtevate, da vašo domeno preusmeri na prej zapisana strežnika.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu