SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

OVERQUOTA NOTICE???

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Antrax`

Pridružen/-a: Ned Okt 2004 17:35
Kraj: lenart

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 10, 2004 5:44 pm    Naslov sporočila: OVERQUOTA NOTICE??? Odgovori s citatom

To mi je javlja ko skušam priti na svojo stran http://konjice.naspletu.com povsod pišete da je stran na voljo takoj naslednji mesec! NE DRŽI!!! To se mi javlja že od junija stran pa še kr ne deluje! Pa sem prosil za novo geslo vendar tud tega nisem dobil!! Je že par tednov od tega! Kaj se dogaja z slohosting in zastojn paketi? propada vse skupaj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Maister

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:47
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2005 8:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Isto se dogaja meni ! Na strezniku so podatki katere potrebujem. Kdaj bom lahko zadevo nemoteno uporablo Rolling Eyes

maister.naspletu.com je pa domena Exclamation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu