SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Težava z ozadji

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Oblikovanje spletnih strani
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
blink182

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 19:12

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 15, 2005 7:18 pm    Naslov sporočila: Težava z ozadji Odgovori s citatom

Mn pa dam stran na internet mi ne prenese enih slikc za ozadja.
Pa če na računalniku pogledam stran mi vsa ozadja lepo prikaže, če pa na internetu pa nekatera ozadja mankajo.
Pa k prenašam mi napiše d enih datotek ni moroče prenesti.
Kva bi lhka blo narobe. Ta težva se mi je pa pojavla šele zdej k je nov strežnik prej je pa lepo delal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Maister

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:47
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 16, 2005 3:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Preveri, ali si mapo v kateri imaš ozadje shranjeno uplodal na strežnik z ostalimi datotekami ! To je pogosta napaka Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
blink182

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 19:12

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 16, 2005 6:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja sm
Nazaj na vrh
Antrax`

Pridružen/-a: Ned Okt 2004 17:35
Kraj: lenart

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 22, 2005 7:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imaš pravilno vstavljeno ime slike, ki jo boš uporabljal za ozadje strani? oz. če imaš pravilen link do slike za ozadje Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
PeskarMG

Pridružen/-a: Tor Apr 2005 23:03

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 12, 2005 11:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja, jest sem mel podobne težave. Uploadu sem lahko samo .GIF, .SWF

Za zvok kakšnega formata mora bit pa še ugotavljam ???

Vem , da je strežnik Linux, al pa je to omejitev "frej" hostinga???
nas-t

Pridružen/-a: Ned Mar 2005 18:12
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2005 6:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če noče uploadat slik je običajno krivo ime slike. Ime mora biti brez presledka. Npr. moja_slika.jpeg in ne moja slika.jpeg
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Oblikovanje spletnih strani Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu